Vaše 2 % z dane využívame na vybavenie centra a vzdelávanie vás aj vašich detí.

ĎAKUJEME

Hľadáte priestor, kde môžete tráviť aktívne a zmysluplne voľný čas?

Kde sa budeme venovať Vám aj vašim deťom od bábätiek po teenegerov?

Práve ste nás našli!

Kto sme?

 Sme občianske združenie s rodinnou atmosférou, sústreďujúca sa hlavne na prácu s rodičmi a deťmi.


Jazykové centrumJazykové centrum – výučba prebieha v neformálnej atmosfére, formou hier, pohybových aktivít, pesničiek a riekaniek tak, aby každé dieťa odchádzalo z hodín s dobrou náladou a tešilo sa na ďalšiu hodinu. Angličtinu učíme metódou Helen Doron English, ktorej základom je výučba na princípe materinského jazyka – učíme jazyk cítiť, rozumieť mu a mať z neho radosť. Deti oceňujú aj atmosféru hodín ďalších jazykov /momentálne nemčina/. V čase školských prázdnin organizujeme prímestské tábory pre škôlkárov a školákov. Deti v spoločnosti skúsených lektorov a lektoriek spoznávajú naše okolie, učia sa vážiť si a chrániť prírodu, rozvíjajú si komunikačné schopnosti a pomocou príbehov v cudzom jazyku sa prenášajú do rozprávkového sveta alebo spoznávajú históriu.


Rodinné centrum – ponúkame priestor rodičom na materskej a rodičovskej dovolenke stráviť zmysluplne a aktívne tento jedinečný čas a naplno si ho vychutnať  so svojim dieťatkom v spoločnosti iných rodičov a ich detí. Ponúkame aktivity pre najmenšie bábätká aj budúcich škôlkárov. U nás sa môžete s deťmi nezáväzne pohrať v herni, deti nakŕmiť aj prebaliť v príjemnom prostredí, pripraviť si kávu alebo čaj. Môžete sa zapísať do krúžkov určených pre deti a rodičov alebo aj aktívne pripraviť program pre seba aj svoje kamarátky.

 


Sonyta music – originálny slovenský autorský program hudobného vzdelávania pre najmenších. Organizujeme kurzy pre deti od 6 mesiacov do 4 rokov. Ponúkané programy sú vypracované pedagógmi a primerane veku podporujú zdravý psychomotorický vývoj a získavanie nových zručností detí. Najmenším napomáhajú úspešnej adaptácii v škôlke a starším hravou formou rozvíjať ich talent a poznatky.